Premium SEO rekomendacje z Piotr Szpakiewicz

Najlepsze SEO przewodniki przez Piotr Szpakiewicz : GMB łączy Cię z ludźmi w Twojej okolicy. Gdy osoby wyszukujące szukają usługi, którą może świadczyć Twoja firma, Twój wpis będzie aktywny zarówno w wyszukiwaniu, jak i na mapach. Zapewnienie aktualności informacji ma kluczowe znaczenie dla powodzenia Twojej wizytówki Google Moja Firma. Jeśli użytkownicy otrzymają nieprawidłowe lub sprzeczne informacje, obniży to wiarygodność Twojej witryny. Narzędziem oferowanym przez GMB, które jest ciągle pomijane, są posty Google. Twoje konto GMB umożliwia Twojej firmie udostępnianie aktualnych i odpowiednich treści wpisu użytkownikom wyszukującym Twoją firmę. Wpisy w Google dają możliwość publikowania odpowiednich i świeżych treści z wnikliwymi informacjami dla lokalnego obszaru. Zobacz dodatkowo szczegóły odwiedzając tę witrynę Piotr Szpakiewicz Warszawa.

Jest rok 2022, a optymalizacja wyszukiwarek jest nadal jednym z najpotężniejszych aspektów, jeśli chodzi o wysoką pozycję firmy w wynikach wyszukiwania wyniki silnika. Od optymalizacji obrazów po dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych — jest tak wiele rzeczy, które musisz zrobić, aby być gotowym na SEO. Projektowanie UX polega na odwoływaniu się do emocji odwiedzających witrynę. Krótko mówiąc, polega na uszczęśliwianiu ludzi i pozytywnym wpływie na ich zachowanie. Oczywiste pytanie — w jaki sposób SEO jest powiązane z UI/UX? Gdy odwiedzający trafia na Twoją witrynę dzięki Twoim działaniom SEO, dobre wrażenia użytkownika są tym, co skłoni go do dłuższego pozostania w witrynie i ostatecznie do wykonania kolejnego kroku, czyli konwersji.

Chociaż nikt nie może być dokładnie pewien, jak media społecznościowe wpływają na lokalne SEO (np. gdy ktoś udostępnia Twoją stronę główną, nie liczy się to jako nowy link zwrotny, tak samo jak spskuteczna witryna internetowa z linkiem do Twojej strony głównej), ale istnieje wyraźne powiązanie. Im większe zaangażowanie w social media, tym lepsze lokalne SEO. Dlatego nazywamy to „sygnałami społecznościowymi”, a nie linkami zwrotnymi lub cytatami. Podobnie jak w przypadku linków zwrotnych, chodzi o coś więcej niż tylko zebranie określonej liczby polubień i obserwacji.

Usługi takie jak Asystent Google i Amazon Echo ułatwiają nam życie. Dzisiaj możesz wyszukiwać rzeczy w sieci za pomocą asystentów głosowych. Nie byłoby błędem stwierdzenie, że przyszłość należy do wyszukiwania głosowego. Z raportu firmy Gartner wynika, że ​​do 2021 r. firmy, które przeprojektują swoje strony internetowe w celu zapewnienia wsparcia głosowego i wizualnego, mają zwiększyć przychody z handlu cyfrowego o 30%.

Jako właściciel małej firmy chcesz przyciągnąć więcej wykwalifikowanych użytkowników i potencjalnych klientów do Twojej witryny, aby zwiększyć przychody swojej firmy. SEO zasadniczo napędza „darmowy” ruch do Twojej witryny. Problem polega na tym, że wszyscy twoi konkurenci również próbują uzyskać ten darmowy ruch. Każdy chce być na pierwszej stronie Google lub w lokalnym trójpaku Google, ale liczba miejsc jest ograniczona, a konkuruje o nie zbyt wiele witryn. W kilku następnych akapitach omówimy różnicę między niedrogą firmą zajmującą się optymalizacją wyszukiwarek a tanią firmą SEO. Ale najpierw połóżmy podstawy na temat SEO i tego, gdzie pasuje pod względem generowania leadów.

Jak wygląda lokalne SEO? Lepszym pytaniem będzie „jak będzie wyglądać lokalne SEO w 2020 roku?” Ponieważ prawie 50% wyszukiwań w Google ma już lokalny charakter, znaczenie lokalnego SEO rośnie i będzie rosło w nadchodzących latach. Przechodząc do kluczowych wniosków dotyczących lokalnego SEO 2020, zobacz wymienione punkty: Zaangażowanie użytkowników zawsze będzie najważniejszym czynnikiem w lokalnym SEO. Firmy o maksymalnym zaangażowaniu będą traktowane priorytetowo przez Google w swoich SERP. Ponieważ wyszukiwanie głosowe zaznajamia się z użytkownikami smartfonów, konieczne jest szukanie słów kluczowych w czasie rzeczywistym. Słowa kluczowe z długim ogonem i te w formie pytań sprawdzą się! Recenzje i oceny to kolejny czynnik, który będzie odgrywał większą rolę w wpływaniu na lokalne rankingi SERP.